O nas

„Kreatorek” powstał z myślą o dzieciach i ich harmonijnym rozwoju. Głównym założeniem działalności „Kreatorka” jest umożliwienie dzieciom dostępu zarówno do nowoczesnych technologii ( zajęcia z robotyki) przy jednoczesnym wykorzystaniu ich potencjału w swobodnej zabawie ( Sala z Klockami , Bawialnia dla malucha), gdzie mogą w kreatywny sposób, nienarzucający żadnych z góry określonych schematów czy rozwiązań bawić się wykorzystując swoją naturalną, dziecięcą kreatywność.

„Kreatorek” to miejsce zabawy i rozwoju, które wyposażone jest we wszelkiego rodzaju zabawki i pomoce dydaktyczne pozwalające na odkrywanie dziecięcych możliwości, tu nie ma ograniczeń do kreowania przestrzeni zabawy. Wyposażenie Kreatorka zostało przemyślane i skonstruowane z myślą o rozwoju potencjału jego przyszłych użytkowników – Dzieci, w których drzemie największa, najlepsza i niezaprzeczalnie doskonała kreatywność. „Kreatorek” łączy w sobie zamiłowanie do nowoczesności połączone z prostotą zabawy. Naszym znakiem rozpoznawczym jest niczym nieograniczona wyobraźnia do zabawy.

Zapraszamy 7 dni w tygodniu.

Zabawa

Rozwój

Edukacja

Kim jesteśmy?

Katarzyna Szafrańska

Założycielka i właścicielka „Kreatorka” , mama dwójki dzieci, pedagog, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju, terapeuta ręki, pedagog specjalny, założycielka „Rączki małe dwie”, fanpagu na facebooku z całkiem pokaźną rzeszą odbiorców. Zafascynowana jestem od wielu lat rozwojem małego człowieka i jego niesamowitym, naturalnym potencjałem. Stworzenie miejsca, w którym dzieci naturalnie pobudzają swoją kreatywność od zawsze było moim marzeniem. ”Kreatorek” łączy w sobie różne potrzeby, szczególnie na bardzo ważnym etapie rozwojowym dzieci, czyli do ich 7 roku życia. Możliwość pracy i zabawy z małymi dziećmi daje mi niesamowitą satysfakcję i napędza do dalszego działania. Mam nadzieję, że moje pomysły na stymulację ich rozwoju nie znudzą się za szybko.

Piotr Szafrański

Założyciel i właściciel ”Kreatorka” , tata dwójki dzieci, informatyk, specjalista systemów informatycznych, miłośnik klocków lego. W moim życiu zawsze były obecne komputery i klocki J.Dzięki moim dzieciom i obserwacji ich zainteresowań i swobodnej zabawy, postanowiłem stworzyć miejsce, gdzie można będzie połączyć zabawę klockami z kreatywnością. Od zawsze fascynowałem się lego i robotyką, moim marzeniem było posiadanie wielu zestawów, z których stworzę niesamowite roboty. Skończyłem kursy certyfikacyjne z Robotyki, aby w pełni zgłębić temat…i tu pojawił się pomysł, aby powstał „Kreatorek”. Ponieważ informatyka i zabawa klockami to moja pasja, postanowiłem, że stanie się sposobem na moje życie. Dzięki obcowaniu z dziećmi i ich niesamowitymi pokładami kreatywności, mam poczucie, że moja pasja i zaangażowanie w działalność „Kreatorka” przyniesie zadowolenie i satysfakcję niejednemu dziecku, które do nas trafi na zajęcia.

Strefa Rodzica
Ponieważ sami jesteśmy rodzicami, wiemy jak ważne w ciągu dnia jest wypicie ciepłej kawy .
Zapraszamy do skorzystania z naszej Strefy Rodzica, gdzie mogą Państwo napić się świeżutkiej
kawy z ekspresu lub jednej ze starannie dobranych smakowych herbat i
zerknąć na wiadomości w lokalnej prasie lub przejrzeć telefon korzystając z naszego darmowego
Wi-Fi. Wszystkie te czynności można bez problemu wykonać zerkając jednocześnie na swoje
ukochane pociechy, które w pełni eksplorują i kreatywnie wykorzystują przestrzeń „Kreatorka”

Bawialnia dla malucha
Bawialnia to bezpieczne miejsce zabawy dla najmłodszych. Przestrzeń została zaprojektowana z
myślą o dzieciach do lat 3, gdzie eksplorowanie świata wszystkimi zmysłami stanowi kluczową rolę
harmonijnego rozwoju. Nie ma tu wysokości, ostrych kantów i niebezpiecznych, drobnych elementów.
Każdy maluch odnajdzie w Bawialni przestrzeń do bezpiecznej zabawy pod czujnym okiem swojego
Opiekuna. Zapraszamy do zabawy!

Mini kawiarenka
Do prawidłowego funkcjonowania Rodzica, Opiekuna i Dziecka potrzebna jest chwila wytchnienia
przy kawie lub herbacie. Dla rodziców i opiekunów w naszej kawiarence mamy przepyszna kawę z
ekspresu oraz wybór smakowych herbat a dla dzieci wybór soków i wodę. Zapraszamy!